БІНОВАТОР БІНОВАТОР — змістовні видання
Компанія „БІНОВАТОР” створена у липні 2005 року. Колектив нашої компанії молодий, творчий та енергійний. У планах нашої роботи кілька напрямів діяльності. Вони поступово будуть втілюватися у життя згідно стратегічного плану розвитку компанії.

Напрями діяльності:
  • видавнича справа
  • розробка інтернет-рішень

Наші гасла:
БІНОВАТОР — змістовні видання
БІНОВАТОР — змістовні рішення
Підписка на новини
e-mail: 
01.03.2006 | Sypex — новий проект компанії „БІНОВАТОР”

1 березня відбулося відкриття сайту нашого нового проекту — Sypex (www.sypex.net).

Запроваджуючи новий проект Sypex ми оголошуємо про відкриття нового напрямку нашої діяльності — розробка рішень для інтернет.

В рамках цього напрямку дільності ведеться розробка таких продуктів:

  • Sypex Dumper
  • Sypex CMS

Sypex Dumper — це рішення яке призначене для резервування та відновлення бази даних MySQL. Ми плануємо розповсюджувати цей продукт у двох версіях Lite та Pro.

Зараз на сайті проекту Sypex (www.sypex.net) Ви маєте можливість отримати повну інформацію про продукт Sypex Dumper. Також Ви можете завантажити версію Lite. Ця версія розповсюджується по ліцензії GNU GPL (безкоштовно). Версія Pro, яка буде розповсюджуватися на комерційних засадах зараз знаходить у розробці і незабаром ми Вам її представимо.

Sypex CMS — це система для управління інформаційним наповненням сайтів. Наразі цей продукт вже експлуатується на кількох сайтах і ми ведемо роботи по підготовці його до масового розповсюдження.

Sypex — незамінні інструменти для Вашого сайту.Архів новин:
Знайти